Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Usługi dostępu do Internetu w Knurowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 103, 104, 105  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisałem wcześniej w czym jest problem Smile wystarczy podpisać aneks i wszystko będzie śmigać. U mnie wszystko działa bez problemu Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
robertunio14



Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 412
Skąd: Knurów Centrum

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 12:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, tylko że nawet jakby to alfa nic o tym nie informuje. A poza tym na ich stronie wyraźnie widnieje w pakiecie Standard 8 mega i nic nie ma o żadnym aneksie. Albo mają problem z siecią, albo ktoś tu kogoś oszukuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 12:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robertunio14 napisał:
Tak, tylko że nawet jakby to alfa nic o tym nie informuje. A poza tym na ich stronie wyraźnie widnieje w pakiecie Standard 8 mega i nic nie ma o żadnym aneksie. Albo mają problem z siecią, albo ktoś tu kogoś oszukuje.

No tak, tylko, że to jest cennik na 2010 rok. W skrócie mówiąc podpisujesz umowę albo aneks w 2010 roku i masz te 8 mega.
Wiem, że na stronie nic nie jest napisane. Aczkolwiek można zauważyć że u góry jest napis "prędkości od 4 do 42 Mb/s".
Jak tylko zauważyłem, że mam dwukrotnie mniejsze prędkości to zadzwoniłem i się wszystkiego dowiedziałem. Podpisałem aneks i wszystko śmiga, więc problem z siecią odpada...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rallus



Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 135

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko, że z tą informacją, że prędkości są od 4 mega to jest błąd.
Prędkość 4 mega była w starej ofercie w wersji MINI w pakiecie z telewizją a teraz powinna być poprawiona na 6 mega. Ktoś po prostu niedokładnie poprawił cennik.
To nie jest w porządku jak ktoś podpisywał umowę i miał wtedy prędkość do góry 1 mega a teraz ma sztucznie obciętą 4 razy i aby wrócić do poprzedniej wartości musi przedłużyć umowę o kolejny rok.
Za dwa miesiące może się okazać, że znów teoretycznie podniosą prędkość a faktycznie będzie znów obcięta i znowu trzeba będzie podpisywać jakiś aneks aby wrócić do tej poprzedniej prędkości. I tak w nieskończoność. Moja umowa trwa dopiero pół roku i podpisując aneks przedłużyłbym ją w sumie na kolejne 3,5 roku a za czas jakiś o następny rok i tak w kółko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rallus napisał:
Tylko, że z tą informacją, że prędkości są od 4 mega to jest błąd.
Prędkość 4 mega była w starej ofercie w wersji MINI w pakiecie z telewizją a teraz powinna być poprawiona na 6 mega. Ktoś po prostu niedokładnie poprawił cennik.
To nie jest w porządku jak ktoś podpisywał umowę i miał wtedy prędkość do góry 1 mega a teraz ma sztucznie obciętą 4 razy i aby wrócić do poprzedniej wartości musi przedłużyć umowę o kolejny rok.
Za dwa miesiące może się okazać, że znów teoretycznie podniosą prędkość a faktycznie będzie znów obcięta i znowu trzeba będzie podpisywać jakiś aneks aby wrócić do tej poprzedniej prędkości. I tak w nieskończoność. Moja umowa trwa dopiero pół roku i podpisując aneks przedłużyłbym ją w sumie na kolejne 3,5 roku a za czas jakiś o następny rok i tak w kółko.

Może rzeczywiście jest błąd w tym cenniku Smile
Wiem, że to nie fair, tym bardziej, że nie ma nigdzie żadnego info na ten temat. Jeśli ktoś się nie interesuje to będzie mieć mniejszą prędkość za takie same pieniądze Dontknow
Nie wiem czy takie praktyki w ogóle są dozwolone.
Jeszcze tylko takie pytanie. Jakie prędkości teraz osiągacie ? Bo np mi w biurze powiedziano, że każdy powinien mieć teraz 6, co wg mnie też jest dziwne, bo wg cennika powinno to być 8 mega.
Jak ktoś chce zawsze może się przejść do firmy i popytać o co dokładnie chodzi...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rallus



Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 135

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko, że to nie jest tylko kwestia interesowania. Nie można w nieskończoność przedłużać umowy.

Moja prędkość w tej chwili
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robertunio14



Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 412
Skąd: Knurów Centrum

PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 1:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż się zdziwiłem:


Ale to tylko teraz jak jest noc. W dzień to pokazywał 3 mega i woolno chodził.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wy to naprawdę macie solidne problemy . Jak ktoś Wam da więcej narzekacie, jak ustabilizuje do całkiem niemałej marudzicie. Ja u siebie mam ssciąganie w okolicach 70 kb/s i nie marudzę.
Trzeba jakoś żyć Wink


Pozdr
Arc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rallus



Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 135

PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie tu jest stabilizacja kolego jak w momencie podpisywania umowy obowiązywała prędkość wysyłania do 1 mega a teraz jest tylko 0,25 mega .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arkadioss



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 194
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teoretycznie wszystko jest OK gdyż haczyk jest w słowie DO 1MB , masz 250 kb uploadu więc mieścisz się w przedziale od 0-1000 kb/s na jaki podpisałeś umowę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rallus



Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 135

PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak tylko, że przez ostatnie pół roku było cały czas 1 mega i nagle jest tylko 0,25 mega. Więc nikt mi nie wmówi że to jest sprawa sieci . To jest po prostu sztucznie zmniejszone przez dostawcę. Tym bardziej że w cenniku dla abonamentu standard dalej widnieje prędkość 1 mega.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flow



Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 486

PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rallus napisał:
Tak tylko, że przez ostatnie pół roku było cały czas 1 mega i nagle jest tylko 0,25 mega. Więc nikt mi nie wmówi że to jest sprawa sieci . To jest po prostu sztucznie zmniejszone przez dostawcę. Tym bardziej że w cenniku dla abonamentu standard dalej widnieje prędkość 1 mega.

Kolego, w cenniku widnieją wszystkie prędkości ze wskazaniem na "do". Więc możesz mieć nawet 2 kb/s i nikogo to nie będzie obchodzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rallus



Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 135

PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jeszcze powiesz, że to jest uczciwe takie sztuczne obcinanie prędkości ?
Jakbyś czytał wszystkie posty w tym temacie to wiedziałbyś, że jak się podpisze aneks przedłużający umowę na kolejny rok to prędkości wracają do wartości z cennika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yo! Gotti



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 971

PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już dawno pisałem o tym "DO" ale jakoś wtedy nikt nie był tym zainteresowany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CryForTheMoon



Dołączył: 14 Mar 2007
Posty: 185

PostWysłany: Wto Lut 23, 2010 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odkąd jestem podpięty światłowodem w gmk, nie mogę narzekać na stabilność i prędkość, ponieważ zawsze jest taka sama.

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 103, 104, 105  Następny
Strona 70 z 105

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka